Wraz ze wzrostem zamożności społeczeństwa, co niewątpliwie w obecnych czasach obserwujemy, rośnie również zapotrzebowanie na różnego rodzaju rozrywki. Zwykłe puby, czy dyskoteki już nie wystarczają. W większych miastach można natomiast znaleźć kręgielnie. Gra w kręgle to w naszym kraju wciąż dość mało popularny sport, jednak coraz bardziej popularna rozrywka i sposób spędzania wolnego czasu. Kręgielnie posiada dziś już właściwie każde większe centrum handlowe, a często istnieją również obiekty skupione tylko i wyłącznie na zapewnianiu tego typu rozrywki.
Gra w kręgle w żaden sposób nie jest trudna, a przyswojenie jej podstawowych zasad nie przysporzy żadnemu zbyt wiele trudności. Pomocne okazują się przy tym multimedialne tablice instalowane na kręgielniach, które znacząco ułatwiają zorientowanie się w przebiegu rozrywki.
Wynajęcie toru do gry w kręgle zwykle nie jest zbyt kosztowne, jednak warto zebrać większą grupę przyjaciół i znajomych – wtedy wieczór spędzony na grze w kręgle bywa bardzo przyjemnie spędzonym czasem, a przy tym nie rujnuje kieszeni, gdyż koszty rozkładają się na wiele osób. A przy tym gra w kręgle w miłym towarzystwie jest jeszcze lepsza!

Gry video na tablecie. Rozrywka dla ubogich?